Ana sayfa Genel Erken Boşalıyorum Ne Yapabilirim?

Erken Boşalıyorum Ne Yapabilirim?

79
0
Erken Boşalıyorum Ne Yapabilirim?

Öncelikle bu konuda yalnız olmadığınızı bilmeniz gerekiyor. Dünya genelinde bu rahatsızlıktan muzdarip yüz milyonlarca erkek bulunuyor. Aşırı derecede yaygın olan bu problemin tedavisi için de yoğun bir çaba sarf edilmektedir. Özellikle son 20 yılda bilim insanları bu rahatsızlığın tedavisinde ciddi yol almış durumdalar.

Yapılan araştırmalar neticesinde erken boşalma sorununu doğuran sebepleri tespit eden uzmanlar, sorunun temeline inerek problemi ortaya çıkaran enzimleri engellemeyi başardılar. Sertleşmeyi engelleyen ve erken boşalmaya yol açan bu enzimlere karşı geliştirilen inhibitörler işini büyük bir başarıyla yapmaktadır. Yapmanız gereken erken boşalmayı ortadan kaldıran bu ilaçları kullanmaktır.

Erken boşalmaya yol açan enzimleri kısa süreliğine de olsa başarılı şekilde baskılayarak penisin doğru bir şekilde çalışmasına imkan sağlayan binlerce farklı ilaç üretilmiştir. Bu ilaçların bir kısmı hap ve toz formunda iken jel tipiyle üretilen ilaçlarda bulunmaktadır.

Erken Boşalma Kalıcı Mı?

Kesinlikle kronik bir rahatsızlık değildir. Oldukça kolay şekilde tedavi edilebilir. Hatta bilinenin aksine diğer rahatsızlıklara göre daha kısa sürede çözülebilmektedir. Erken boşalma rahatsızlığı gelişen teknolojiyle birlikte tamamen ortadan kaldırılabilmektedir.

Üretilen ilaçların sürekli kullanılması durumunda kalıcı olumlu etkileri olmaktadır. Peniste bulunan hücrelerin beslenmesi ve damarların genişlemesi sonucu kalıcı pozitif etkiler bırakan bu ilaçlar bir süre sonra doğal boşalma sürenizi 100-110 saniye aralığına kadar yükseltecektir.

İlaçların desteğiyle, sağlıklı bir cinsel ilişki için gerekli olan 230 saniye boşalma süresini kolayca yakalayabilirsiniz. Erken boşalma kalıcı mı sorusunun cevabı gayet net bir şekilde ortadadır. Tedavisine müracat etmediğniz sürece kalıcı olacaktır.

Erken Boşalma Doğal Tedavi

Bitki özleri ve doğal minaralleri içeriğinde esas alarak üretilen bu ilaçlar büyük ölçüde doğal ürünlerdir. Toplumda genel olarak mesir macunu, kuvvet macunu ve teke otu gibi maddelerin kullanılması yaygındır. Ancak erken boşalma bir cinsel isteksizlik sorunu değildir. Arzuyu arttıran bu maddelerin erken boşalmayı doğal tedavi edici bir yönü yoktur.

Bilim insanları tarafından erken boşalmanın biyolojik sebepleri tespit edilmiş ve bunları baskılayacak şekilde ürünler üretilmiştir. Bu ürünlerin içeriğinde doğal bitki özleri kullanılsa da klinik işlemlere tabi tutuldukları için bitkileri direkt kullanmanın size faydası olmayacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here