Ana sayfa Genel Ereksiyon Bozukluğu Tedavisi

Ereksiyon Bozukluğu Tedavisi

65
0
Ereksiyon Bozukluğu Tedavisi

Yaşanılan ereksiyon problemlerinin tamamı küçük yaşlarda oluşmaktadır. Bu rahatsızlığın ileri yaşlarda görüldüğü tek tipi ise aşırı kilodan kaynaklı olanlarıdır. Zamanlar artan kolestrol ve yağ damaları daralttığı için vücutta gerekli kan akışı sağlanamamakta cinsel bölgede yaşanan dengesizlik ereksiyon bozukluğunu doğurmaktadır.

Hormonlu beslenme veya alınan darbeler gibi çok sayıda sebebe bağlı olarak küçük yaşlarda oluşan ereksiyon problemleri ileride çok daha büyük problemlere yol açmaktadır. Genellikle gençlik döneminde önemsenmeye başlayan bu sorun ilerleyen yaşlarda da dikkate alınmazsa çok daha kritik seviyelere gelebilir.

Toplumumuzda algı olarak ayıp karşılanacak bir durum şeklinde lanse edildiği için, küçük yaşlarda fark edilemeyen bu sorunlar ileride evliliklerin bitmesine sebep olabilmektedir.

Ereksiyon Bozukluğu Kısırlık

Hepimizin iktidarsızlık olarak da bildiği ereksiyon sorunları dolaylı yollardan kısırlık yapabilmektedir. Hormonal sebeplere bağlı olmayan iktidarsızlıklar direkt olarak kısırlık yapar diyemeyiz. Ancak hormonal sebeplerden ortaya çıkan ereksiyon bozuklukları canlı sperm sayısının da az olduğu veya hiç olmadığını gösteren birer belirtidir.

İktidarsızlık hormonal sebeplerinden değil ise sağlıklı bir cinsel birleşme yaşanamadığı için çocuk sahibi olunması oldukça güçleşmektedir.

Tüp bebek tedavilerinin büyük bir kısmı bu tarz rahatsızlıklardan dolay yapılmaktadır. Erkek birleşme esnasında yeterli orgazmı yaşayamadığı veya ereksiyon sorunu nedeniyle canlı spermler doğru zamanda yerine ulaştırılamadığı için doğal yollardan çocuk sahibi olunması imkansız hale gelir.

Ereksiyon Bozukluğu Cinsel İsteksizlik

İlişkiden alınan hazzı neredeyse sıfıra indiren ve psikolojik olarak erkeği oldukça yoran bu durum doğal olarak cinsel isteksizliği de tetikleyebilmektedir. Erkek için bir fobi halini alan cinsel birleşme ciddi taboların oluşmasınada sebep olur. Erkeğin çoğu zaman farkında olmadığı bu durum eşler için kritik problemlerin başlangıcı olabilir.

Evli çiftler için aldatılma vakalarına kadar giden bu problemler eşlerin birbirini tatmin edememesi sebebiyle ortaya çıkan sert çatışmalara da temel olabilmektedir. Çözülmediğinde ciddi problemlerin ortaya çıkmasına sebep olan ereksiyon bozuklukları oldukça kolay şekilde tedavi edilebilmektedir. Erkeklerin jel veya hap olarak kullanabildiği ilaçlarla sorunun çözülmesi sadece 20 dakika almaktadır. Her ilişki öncesi kullanılan bu haplar oldukça makul rakamlardan temin edilebilmektedir.

Kamagra jel ereksiyon bozukluğu tedavisi için önerilen bir üründür. Güvenilir kamagra satış sitesi: http://kamagrajelkutum.com/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here